Puslapio naudojimo taisyklės

 

Naudojimosi sąlygos

Šios naudojimosi sąlygos (toliau – „sąlygos“) taikomos vartotojams, norintiems prisijungti ir naudotis zvejoju.lt svetaine (toliau – „svetainė“). Tam, kad galėtumėte naudotis interneto svetaine, turite laikytis toliau nurodytų sąlygų. Jeigu nesutinkate su minėtomis sąlygomis ir privatumo politika, turėtumėte svetaine bei jos paslaugomis nesinaudoti.

Zvejoju.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu atnaujinti ir keisti naudojimosi svetaine teises, jos turinį ir nurodytas paslaugas. Zvejoju.lt taip pat pasilieka teisę atlikti bet kokius minėtus pakeitimus, todėl Jūs turėtumėte reguliariai peržiūrėti šį dokumentą svetainėje ir atkreipti dėmesį į pasikeitimus. Jums apsilankius svetainėje po joje atliktų pakeitimų, automatiškai sutinkate su atnaujintomis sąlygomis.

 

Neteisėtas naudojimasis svetaine

Jums nesuteikiamos teisės keisti, perduoti ar parduoti bet kokią informaciją, duomenis, programinę įrangą ar paslaugas, gautas iš svetainės, taip pat perleisti jos naudotojo teises trečiosioms šalims. Jums nesuteikiamos teisės naudotis internetinės svetainės paslaugomis įžeidžiančiais ar neteisėtais būdais, pavyzdžiui, siunčiant nepageidaujamus elektroninius laiškus – pašto šiukšles (angl. junk mail), grandininius laiškus, platinant nepageidaujamus pranešimus trečiosioms šalims, naudojantis suklastota tapatybe ar netikru elektroninio pašto adresu, taip pat teikiant klaidinančią informaciją apie Jūsų tapatybę ar pranešimo šaltinį. 

 

Prieiga prie svetainės turinio

Zvejoju.lt pasilieka teisę apriboti prieigą prie svetainės teikiamų paslaugų arba atlikti svetainės veikimo režimo techninius ar kitokius pakeitimus, pasilieka teisę, bet ne atsakomybę, stebėti bet kokią svetainėje patalpintą medžiagą bei ją komentuoti, perkelti arba pašalinti, jeigu tokia informacija bus įžeidžiamo turinio, neteisėta ar kitaip pažeidžianti naudojimosi šia svetaine sąlygas.

 

 

Atsakomybės apribojimas

Svetainės turinys pateikiamas toks, kokį matote, be jokių garantijų suteikimo. Zvejoju.lt neatsako už jokius galimus prieigos prie svetainės trikdžius,taip pat neprisiima atsakomybės už svetainės kokybės standartus ar jos tinkamumą konkretiems tikslams arba svetainės paslaugų bei joje veikiančių programų trikdžius. Zvejoju.lt jokiomis aplinkybėmis neatsako už vartotojo patirtus tiesioginius, netiesioginius, ar pasekminius nuostolius, išlaidas ir pelno nuostolius, susijusius su galimu arba faktiniu naudojimusi svetaine.

 

Svetainėje gali būti patalpintos nuorodos į kitas, trečiųjų šalių palaikomas svetaines. Zvejoju.lt nevykdo aktyvaus šių svetainių turinio stebėjimo ir neatsako už pateikto turinio ir informacijos tikslumą ar paslaugų kokybę, taip pat už šių nuorodų funkcionalumą. Svetainėje spustelėję reklamines nuorodas, galite būti nukreipti į trečiųjų šalių palaikomas interneto svetaines. Zvejoju.lt neprisiima atsakomybės už trečiųjų šalių paslaugų teikėjų veiksmus. Už minėtose svetainėse atliekamas operacijas, jose vykdomą rinkodarą ir talpinamą medžiagą atsako kiekvienas paslaugų teikėjas atskirai.